НАЯ вдъхновение за стотици деца от цяла България

За поредна година нашата героиня НАЯ беше вдъхновение за стотици деца от цяла България, които твориха с ръцете си и взеха участие в тазгодишното 7-мо издание на националния конкурс „В очакване на Коледа“ на тема: „С кукла Ная – пея, уча и мечтая – Заедно срещу Ковид 19″.Конкурсът за кукли се организира от сдружение „Усмивка“ и с подкрепата на община Бургас.

Участие взеха деца и ученици на възраст от 5 до 14 години, които изработиха и изпратиха точно 480 кукли от различни части на България, а ние се погрижихме за наградите за децата.

Куклите ще бъдат опаковани и поставени под Елхата на доброто в областна администрация – Бургас в навечерието на Коледа и подарени на деца и младежи с увреждания, настанени в центрове от семеен тип и защитени жилища на територията на Бургаска област.

 

Сподели: 

Виж още

30 ГОДИНИ ПРЕСТИЖ – ИСТОРИЯ, РАЗКАЗАНА С ВКУС И КАЧЕСТВО

30 ГОДИНИ ПРЕСТИЖ – ИСТОРИЯ, РАЗКАЗАНА С ВКУС И КАЧЕСТВО - prestige96.bg

Честито пенсиониране, Иванка!

Честито пенсиониране, Иванка! - prestige96.bg

Знание, вдъхновение и практика с ПРЕСТИЖ и Нов Български Университет

Знание, вдъхновение и практика с ПРЕСТИЖ и Нов Български Университет - prestige96.bg

ПРЕСТИЖ Шампионска лига 2025: празнуваме победите

ПРЕСТИЖ Шампионска лига 2025: празнуваме победите - prestige96.bg

Коледната магия оживя за децата на ПРЕСТИЖ

Коледната магия оживя за децата на ПРЕСТИЖ - prestige96.bg

Празнуваме професионализма и работата със сърце и душа в ПРЕСТИЖ

Празнуваме професионализма и работата със сърце и душа в ПРЕСТИЖ - prestige96.bg
престиж лого
Преглед на поверителността

Този уебсайт използва бисквитки, за да можем да Ви предоставим възможно най-доброто потребителско изживяване. Информацията за бисквитките се съхранява във Вашия браузър и изпълнява функции като разпознаването Ви, когато се върнете на нашия уебсайт и помага на нашия екип да разбере кои секции от уебсайта намирате за най-интересни и полезни.